Aukštuminiai darbaiMes atliekame visus darbus aukštumose ar sunkiai pasiekiamose vietose. Mūsų įmonės sertifikuoti aukštalipiai, gali atlikti įvairius darbus, tokiose kaip sunkiai ar riboto pasiekimo vietose, dideliame aukštyje . Naudodami tik atestuotą, alpinistinę įrangą ir virves, mes operatyviai galime pasiekti sudėtingiausias vietas ir atlikti Jums reikiamą darbą

Projektavimas. Bendrovė gavusi kvalifikacinį atestatą, suteikiantį teisę atlikti atskirų ypatingo statinio dalių projektavimą. Įmonėje dirba atestuoti darbuotojai, turintys aukštą kvalifikaciją ir vertingą patirtį projektavimo valdymo srityje. 

Generalinė ranga. Atliekame įvairios paskirties pastatų statybos, rekonstrukcijos ir renovacijos darbus. Turime administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės ir gamtosauginių pastatų statybos valdymo patirties. Mūsų įmonės teikiamų paslaugų spektras labai platus: išklausome kliento poreikius, organizuojame ir vykdome visą statybos procesą iki objekto pripažinimo tinkamu naudoti bei atliekame garantinius darbus.
Bendrastatybinių darbų projektų vadovų komanda organizuoja objekto pamatų, mūro, gelžbetoninių ir monolitinių konstrukcijų, metalo konstrukcijų surinkimą, vidaus, išorės sienų įrengimo darbus. Darbus atlieka kvalifikuoti įmonės statybininkai.

Betonavimo-montavimo darbai. Pagrindinis betonavimo-montavimo padalinio tikslas yra parengti mūrinių arba gelžbetonio pastatų ir struktūrų projektus, kuriuos statome. Betonavimo-montavimo darbų padalinys pateikia projektą ir, suderinęs su klientu palankią kainą, laiku parengia pastato ar statomos struktūros betono karkasus bei garantuoja statinių kokybę.

Nekilnojamojo turto vystymas. Plėtojame komercinės, gyvenamosios ir administracinės paskirties nekilnojamojo turto projektus: įsigyjame žemę, pastatome statinį ir jį parduodame.