Vieta

Nėra geresnės vietos už namus – taip būtų galima apibūdinti šiaurinėje Klaipėdos dalyje įkurdintą renovuotą daugiabutį namą ir jo rajoną. Ši vieta pasižymi ramybe, mat rajone vyrauja privačių namų kvartalai, kurių šeimininkai vertina galimybę atsiriboti nuo kasdienio miesto šurmulio. Tačiau panorus atsidurti įvykių sūkuryje, vos dešimt minučių pėsčiomis per tiltą ir jūs jau Lietuvininkų aikštėje. Na, o jei oras „klaipėdietiškas“ – lietingas ir vėjuotas, autobusas atvažiuos tiesiai į jūsų kiemą – autobuso stotelė visai šalia.

Kalbant apie kasdienius rūpesčius, tokius kaip apsipirkimą, turėsite puikią galimybę rinktis: nuo netoliese įrengtų didžiųjų prekybos centrų IKI, Rimi, Maxima – iki mažų parduotuvėlių. Netoliese taip pat įsikūrę net keletas darželių, mokykla bei licėjus, tad tikrai neteks stovėti spūstyse vežant atžalas. O skubant į darbus, užtenka stabtelti prie vieno šviesoforo ir jūs jau Šiaurės prospekte – kelyje, kuris yra puiki jungtis tiek su Klaipėdos centru, tiek su Klaipėda – Vilnius automagistrale.

Galvojant apie laisvalaikį Klaipėdoje, neįmanoma nepaminėti pajūrio, kuris nuo šios vietos važiuojant dviračiu pasiekiamas vos per penkiolika minučių. Žinoma, laikas priklauso tik jums, tad jei norėsite pasigėrėti šalia lauko estrados esančiu pušynu, ar užsukti į vaikų žaidimo aikštelę – užtruksite kiek ilgėliau, bet juk viskas priklauso tik nuo jūsų…

↓