Apie mus

UAB „Construction era“ rinkoje veikia nuo 2010 metų.  Per dešimt gyvavimo metų įmonė sėkmingai įgyvendino įvairius statybos projektus. Didelis įmonės specialistų žinių bagažas, ilgametė patirtis ir platus partnerių ratas, suteikė galimybę būti pripažintiems Lietuvos ir užsienio šalių įmonių, dirbančių statybų srityje.

 

UAB „Consruction era“ talentingų, savo srities profesionalų komanda, kuri nuolat tobulėja ir žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis. Didelį dėmesį skiriame įmonės darbuotojų kvalifikacijos kėlimui, darbų planavimui ir organizavimui. Savo darbuotojams stengiamės užtikrinti patogią bei saugią darbo aplinką. Negailime investicijų į statybinę techniką, įrangą, nes mes puikiai suprantame, kad naujausių technologijų taikymas suteikia galimybę kokybiškiau ir greičiau atlikti užduotis.

 

Aktyviai bendradarbiaujame  su Lietuvos verslo kompanijomis, tad mums labai svarbu būti patikimu ir lojaliu partneriu nuo projekto pradžios iki pabaigos. Patenkintas ir laimingas užsakovas — pagrindinis įmonės tikslas. Išskirtinį dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei ir prižiūrime kiekvieną etapą, pritaikydami inovatyviausius sprendimus. UAB „Consruction era“ noriai ir aktyviai dirba ir su privačių asmenų užsakymais, o įgyta patirtis ir turima techninė bazė leidžia įgyvendinti kiekvieno fantaziją ir svajonę gyventi puikiai įrengtoje aplinkoje.

Bendrovės vykdomų darbų spektras yra labai platus: nuo aukštuminių darbų iki vėdinimo įrangos montavimo.

  • Atlikdami aukštuminius darbus naudojame tik atestuotą, alpinistinę įrangą ir virves, tad operatyviai galime pasiekti sudėtingiausias vietas ir atlikti Jums reikiamą darbą.
  • Įmonėje dirbantys atestuoti darbuotojai, turintys aukštąjį išsilavinimą ir vertingą patirtį teikia projektavimo paslaugas.
  • Plėtojame komercinės, gyvenamosios ir administracinės paskirties nekilnojamojo turto projektus: įsigyjame žemę, pastatome statinį ir jį parduodame.
  • Atliekame įvairios paskirties pastatų statybos, rekonstrukcijos ir renovacijos darbus. Darbus atlieka kvalifikuoti įmonės statybininkai.
  • Betonavimo-montavimo padalinys parengia mūrinių arba gelžbetonio pastatų ir struktūrų projektus, kuriuos vėliau statome.
  • Taip pat statome ir gyvenamuosius namus, atliekame įvairius remonto darbus, montuojame vėdinimo įrangą.
  • Teikiame pastolių montavimo ir demontavimo paslaugas įvairios paskirties objektuose.
  • Turime ilgametę patirtį vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų montavime. Profesionaliai ir per trumpą laiko tarpą sumontuosime Jūsų pasirinktą oro vėdinimo sistemą.
  • Atliekame įvairios paskirties izoliavimo ir skardinimo darbus.

UAB „Construction era“ darbuotojai paruoš projektą, apskaičiuos statybų kainą ir pristatys darbų grafiką. Mūsų specialistai pasiryžę įgyvendinti net ir sudėtingiausius projektus.

Užsakovo patogumui bendrovė taip pat pati gali pasirūpinti medžiagų užsakymu ir pristatymu. Atliktiems darbams suteikiama garantija.