Gyvenamųjų namų statyba

UAB „Construction era“ 10 metų sukaupta patirtis statybų sektoriuje suteikia galimybę suprasti užsakovo poreikius ir įgyvendinti, net ir sudėtingiausius projektus. Ilgametė patirtis išmokė profesionaliai valdyt gyvenamųjų namų statybos procesus ir jų kaštus.

 

Šiomis dienomis pirkėjo sąvoka pakito. Jam nebeužtenka įsigyti būsto tik su reikiamu kvadratų skaičiumi. Šiandien gyvenamajam namui keliami dideli reikalavimai. Namas turi būti kokybiškas, inovatyvus, išskirtinės išvaizdos ir aukšto energetinio naudingumo.

 

Kiekviena namo statyba prasideda nuo planavimo. Reguliarių susitikimų metu aptariame Jūsų viziją ir parengiame projektą. Tik atidžiai įvertinę namo projektą galėsime nustatyti tikslią namo statybos kainą ir laiką. UAB „Construction era“ techninis prižiūrėtojas pasirūpins visa statybų eiga, užtikrins tinkamą darbų atlikimą, padės susitvarkyti leidimus ir gauti reikiamus dokumentus.

 

Prieš pradedant pamatų įrengimo darbus, pirmiausia yra atliekami geologiniai sklypo tyrimai, apskaičiuojamos būsimojo namo apkrovos. Atlikus  tyrimus ir išanalizavus namo projektą nustatomi visi būtini  pamatų parametrai  reikalingi pastato saugumui bei stabilumui užtikrinti. Visi darbai atliekami tik parengus aiškų ir detalų darbų planą ir iš anksto suderinus sąmatą su užsakovu.

Toliau liejami pamatai. Nuo pamatų priklauso Jūsų namo ilgaamžiškumas, šiluma ir net išvaizda.  Pamatai dažniausiai parenkami atsižvelgiant į namo charakteristiką.

 

  • Juostiniai pamatai ekonomiškas variantas tiem, kas planuoja turėti rūsį.  Pamatai montuojami naudojant pamatinius blokelius.  Bet jeigu būsimas namas lengvų konstrukcijų, o grunto savybės geros, juostiniai pamatai nebus efektyvūs. Tokiu atveju, pakanka gręžtinių pamatų, kurie bus pigesnis bei efektyvesnis variantas.

 

  • Poliniai pamatai yra vieni populiariausių. Jie dažniausiai klojami statant individualius, ypač karkasinius, namus. Gręžtiniai pamatai rekomenduojami tada, kai statomas karkasinis ar rąstinis namas. Tai visai ekonomiškas variantas, nes nereikalauja daug žemės darbų, tačiau rūsio įrengti nebus įmanoma. Nors ir pigesnis variantas, tačiau reikalauja daugiau priežiūros nei juostiniai pamatai.

 

  • Plokštuminiai pamatai brangesnis pasirinkimas nei prieš tai minėti, tačiau optimalus variantas įrengiant energetiškai efektyvius namus. Ne visuose sklypuose galima įrengti plokštuminius pamatus, todėl poliniai pamatai — puiki alternatyva. Mūsų profesionalūs projektuotojai parinks ekonomiškiausią ir jums tinkamiausią sprendimą.

UAB „Construction era“ komanda stato karkasinius, mūrinius, blokinius, monolitinius gyvenamuosius namus su daline ir pilna apdaila. Galime pastatyti namą nuo pamatų iki raktų.

 

Statant naują būstą standartu jau tapo rinktis A, A+ ir A++ klasės namus. A klasės namai — šilti, patvarūs, lengvai prižiūrimi ir komfortiški. Tai puiki investicija, nes toks namas reikalaus mažiau priežiūros, sunaudos mažiau energijos ir sutaupys jums nemažą pinigų sumą.

 

Kai namas jau bus pastatytas, pasirūpinsime gerbūviu: trinkelių klojimu, tvorų statymu, apželdinimo darbais, lietaus sistemų įrengimu ir t.t. Įmonės profesionalų sukaupta ilgametė patirtis suteiks galimybę sukurti aplinką, kurioje jausitės gerai ir patogiai.