Pastoliai

Pastolius, įvairiems statybų darbams atlikti, kasdien naudoja milijonai darbuotojų visame pasaulyje. Tad itin svarbu, kad įrengimai atitiktų visus saugumo reikalavimus. Tinkamai įrengti pastoliai apsaugo darbininkus nuo galimų nelaimingų atsitikimų.

 

UAB „Construction era“ teikia pastolių montavimo ir demontavimo paslaugas įvairios paskirties objektuose. Pastolių montavimo ir demontavimo paslaugos kaina priklauso nuo objekto sudėtingumo ir aukščio. Taip pat, pas mus galite išsinuomoti Jums reikiamus pastolius. Mūsų įmonės profesionalūs darbuotojai parengs pastolių montavimo schemas ir pateiks saugumo instrukciją.

 

Ilgametė patirtis, nuolatinis tobulėjimas ir šimtai patenkintų klientų padėjo mums tapti patikimu šios srities lyderiu.

 

Pastoliai — tai laikina ar pagalbinė konstrukcija, naudojama statybose, atliekant remonto darbus.

 

Yra dvi pagrindinės pastolių rūšys:

 

Fasadiniai pastoliai — tai patys populiariausi ir dažniausiai naudojami pastoliai. Šio tipo pastoliai naudojami įvairiems pastato fasado darbams atlikti, kuriems neturi įtakos nedidelis aukščio kitimas — dažymas, tinkavimas, vėdinamų fasadų įrengimas, balkonų remontas ir pan. Aukščiausios kokybės plieno ar aliuminio dalys užtikrina fasadinių pastolių ilgaamžiškumą.

 

Moduliniai pastoliai — tai laikina konstrukcija, skirta darbo platformų įvairiame aukštyje laikymui. Šie pastoliai naudojami priklausomai nuo situacijos, apsaugai, apkrovai ir tiekimui. Šio tipo pastoliai dažniausiai naudojami statant ar renovuojant sudėtingos konstrukcijos pastatus (bažnyčios, viadukai, rezervuarai, tiltai ir t.t.). Jų stabilumą užtikrina statiniai prie kurių jie pastatyti. Šio tipo pastoliai nepakeičiami atliekant mūro darbus, nes paklotą galima įrengti 0,5 m intervalu.

Mūsų pagrindinis tikslas — klientui suteikti aukščiausios kokybės paslaugą ir patenkinti jo poreikius. Mes galime pasiūlyti pastolius, atitinkančius statybos objekto vietos dydį. Jeigu vietos daugiau — pasiūlysime platesnius ir tvirtesnius pastolius, jei statybvietė ribota, gali būti naudojami kompaktiškesni pastoliai.

 

Pastolių įrengimas sudėtingas ir specialių žinių ir bei patirties reikalaujantis darbas. Mūsų darbuotojai puikiai išmano savo darbą, tad be vargo saugiai ir patikimai įrengs pastolių sistemas Jums reikalingoje vietoje.UAB „Construction era“ saugiai dekonstruos pastolius, kai Jūsų projektas bus baigtas.

 

Daugiausiai dėmesio skiriame saugumui ir kokybei. Patenkintas ir laimingas užsakovas — pagrindinis įmonės tikslas. Išskirtinį dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei ir prižiūrime kiekvieną etapą, pritaikydami inovatyviausius sprendimus.