Pastolių montavimas ir demontavimas

UAB „Construction Era“ teikia pastolių montavimo ir demontavimo paslaugas įvairios paskirties objektuose.

 

Pastolių įrengimas sudėtingas ir specialių žinių bei patirties reikalaujantis darbas. Mūsų darbuotojai puikiai išmano savo darbą, tad be vargo saugiai ir patikimai įrengs pastolių sistemas Jums reikalingoje vietoje.

 

Įmonės pagrindinis tikslas — klientui suteikti aukščiausios kokybės paslaugą ir patenkinti jo poreikius.

 

Mūsų komanda, pasikliauna patyrusiais ir atsakingais asmenimis, dirbančiais išvien.

 

Sudėtingi projektai apima begalę aspektų ir dėl to kyla daugybė neaiškumų. Mūsų projektų valdymo komanda turi tikslią, bet lanksčią mąstyseną, įgūdžius ir įžvalgų, reikalingų saugiai ir efektyviai atlikti sudėtingiausias užduotis.

 

Daugiausiai dėmesio skiriame saugumui ir kokybei. Patenkintas ir laimingas užsakovas — pagrindinis įmonės tikslas. Išskirtinį dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei ir prižiūrime kiekvieną etapą, pritaikydami inovatyviausius sprendimus.

Mūsų įmonė Jums siūlo:

 

  • Profesionalius, bet kokio sudėtingumo ir konfigūracijos rėmo tipo pastolių montavimą ir demontavimą įvairios paskirties objektuose
  • Statybos saugos taisyklių ir normų laikymąsi montuojant ir demontuojant pastolius
  • Papildomų paslaugų užtikrinimą (greitas montavimas, šiukšlių surinkimas ir kt.) aukštą kokybę
  • Profesionalų ir greitą aptarnavimą, nuolatinę komunikaciją, motyvuotus bei profesionalius specialistus, turinčius ilgametę darbo patirtį pastolių montavimo ir demontavimo srityje

 

Ilgametė patirtis, nuolatinis tobulėjimas ir šimtai patenkintų klientų padėjo mums tapti patikimu šios srities lyderiu Lietuvoje ir užsienio šalyse.