Vamzdžių izoliacija

UAB „Construction era“ atlieka įvairios paskirties vamzdynų sistemų izoliavimo darbus. Mūsų atliekamos paslaugos atitinka kliento kokybės ir vamzdynų specifikacijos reikalavimus. Įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys darbuotojai, tad gali pagaminti detales, kurios bus reikalingos izoliacijos darbams atlikti. Darbus atliekame su savo arba užsakovo priemonėmis ar medžiagomis.

 

Vamzdžių izoliacija reikalinga tam, kad sumažintumėte energijos sąnaudas ir eksploatavimo išlaidas. Nuolat besikeičiančios oro sąlygos gali sukelti nemažai problemų vamzdžių sistemoms, tad svarbu laiku ir kokybiškai atlikti vamzdžių izoliacijos darbus.

Vamzdžių izoliacija atliekama dėl dviejų pagrindinių priežasčių: išvengti koncentracijos ir užšalimo. Bet kuri situacija gali padaryti didelę žalą ir tai Jums atsieis brangiu remontu. Pritaikius reikiamą izoliacijos būdą ne tik išvengsite oro pokyčių žalos, bet ir užtikrinsite efektyvų vamzdžių eksploatavimą ištisus metus.

 

Norėdami sužinoti daugiau apie vamzdžių izoliaciją ar mūsų teikiamas paslaugas, susisiekite kontaktuose nurodytu numeriu ar elektroniniu paštu. Atsakingi asmenys su malonumu atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.