Vėdinimo įrengimas

Seniau statomi namai nebuvo itin šilti ir ekonomiški. Dažnai pro namo tarpus patekdavo oras. Šiomis dienomis daug kas pasikeitė. Norint sumažinti išlaidas šilumai, namai statomi hermetiški ir šilti. Todėl natūralaus vėdinimo tokiame pastate nepakanka, tad norint palaikyti gerą mikroklimatą reikalinga oro vėdinimo sistema.

 

Taip pat atlikdami įvairius namų ruošos darbus, prausiantis vonioje, gaminant maistą ar paprasčiausiai kvėpuodami mes nuolatos teršiame patalpų orą. Oro kokybė patalpose labai skiriasi nuo esančio lauke. Pavyzdžiui, jeigu patalpos vėdinamos nepakankamai, atsiranda drėgmės perteklius vėliau jis kondensuojasi ir susidaro idealios sąlygos  pelėsiui veistis. Blogas oras patalpose gali ir sukelti nemalonius kūno pojūčius: galvos skausmą, greitą nuovargį, silpnumą. Daugelis pamiršta, kad vien kondicionieriaus nepakanka, nes jis tik cirkuliuoja jau esamą orą, tačiau nepakeičia jo nauju, grynu oru. Turint tinkamą vėdinimo sistemą apie visus blogus pojūčius ir drėgmę galėsite pamiršti.

 

Pramoninės vėdinimo sistemos parenkamos pagal pramonės šakos specifiką. Pramonėje vėdinimo sistema padeda užtikrinti sklandų gamybos procesą. Pašalinamas užterštas oras, atvėsinami įrenginiai ar gaminiai, sandėliuojant gaminius, užtikrina reikalingas oro sąlygas. Taip pat grynas oras užtikrina produktyvią darbuotojų veiklą. Pramoninio pastato vėdinimo konstrukcija apima įvairias ventiliacijos rūšis: paprastas biuro patalpų sistemas, vidutinio ir didelio sudėtingumo sistemas didelėms gamybinėms dirbtuvėms.

dav

UAB „Construction era“  ilgametę patirtį, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų montavime ir jų priežiūroje, turinti įmonė profesionaliai ir per trumpą laiko tarpą sumontuos Jūsų pasirinktą oro vėdinimo sistemą.

 

Mes siūlome inovatyvius vėdinimo sistemų montavimo sprendimus, kurie užtikrins komfortišką mikroklimatą visų tipų pastatuose. Pagal užsakovo poreikius montuojame visų tipų oro vėdinimo ir kondicionavimo sistemas individualiems namas ir komercinės paskirties patalpoms, pramoninės paskirties pastatuose.

 

Montuojame ir prižiūrime įvairias kondicionavimo sistemas, natūralias ir priverstines, rekuperacines, tiekimo ir šalinimo sistemas. Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra atliekama individualiai pagal su klientu sudaryta sutartį. Mūsų įmonės technikai padės jums išsirinkti optimaliausią variantą, įvertinti situaciją ir parinks bei įrengs ventiliacijos sistemą.