Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų montavimas

„Construction Era“ ilgametę patirtį, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų montavime, turinti įmonė profesionaliai ir per trumpą laiko tarpą sumontuos Jūsų pasirinktą oro vėdinimo sistemą.

 

Mes siūlome inovatyvius vėdinimo sistemų montavimo sprendimus, kurie užtikrins komfortišką mikroklimatą visų tipų pastatuose. Pagal užsakovo poreikius montuojame visų tipų oro vėdinimo ir kondicionavimo sistemas individualiems namas ir komercinės paskirties patalpoms, pramoninės paskirties pastatuose.

 

Mūsų įmonės technikai padės jums išsirinkti optimaliausią variantą, įvertinti situaciją ir parinks bei įrengs vėdinimo ar oro kondicionavimo sistemą. Esame šios srities projektavimo ir montavimo specialistai. Turėdami reikiamus ir patyrusius specialistus galime padėti klientams sukurti tinkamą ventiliaciją bet kokios konfigūracijos patalpoms.

dav

Mūsų įmonė jums siūlo:

 

  • Parinkti Jums labiausiai tinkančią oro vėdinimo ir kondicionavimo sistemų įrengimo koncepciją
  • Sumontuoti sertifikuotas oro vėdinimo ar oro kondicionavimo sistemas
  • Ilgametę patirti turinčius specialistus, kurie dirba Lietuvoje ir užsienyje
  • Pagal Jūsų poreikius montuojame visų tipų vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas individualiems namas, komercinės paskirties patalpoms ir pramoninės paskirties pastatuose

 

Šiuolaikiška technologija, didelė darbo patirtis ir nuolatinė vadovų priežiūra leidžia mums greitai ir kokybiškai įrenginėti vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas.

 

Esame šių sričių specialistai, turime profesionalių darbuotojų komandą. Patikėkite darbus mums ir kvalifikuota UAB „Construction Era“ komanda juos atliks taip, kad jums tereikės įvertinti puikų rezultatą!